*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Kırklareli Üniversitesi Öğrencilerinden Engellilere Ev Ziyareti  (Okunma sayısı 1285 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Kırklareli Üniversitesi Öğrencilerinden Engellilere Ev Ziyareti

Kırklareli Engelliler Yaşam Derneği Başkanı Behice Köseoğlu'nun desteğiyle hayata geçirilen çalışma kapsamında, üniversite öğrencileri engellilerle ilgileniyor, onlarla sohbet ederek sorunlarını dinliyor.

Mutlu Oluyoruz

KLÜ Fen Edebiyat Fakültesi öğrencisi Emrah Düzgün, her insanın bir engelli adayı olduğunu unutmaması gerektiğini belirterek engellilere gereken değerin verilmesinin önemli olduğunu söyledi. Üniversitelilerin ziyaret ettiği bedensel engelli Tekmile Gökçe ise "Bizleri unutmayan ziyaret eden birilerini görünce çok mutlu oluyoruz. En azından bizi arayan ve soran birileri var, bir kenarda unutulmuyoruz. Artık kış geldi. Ben ve benim gibi diğer engelli arkadaşlarım evlere kapandı. Bu tür ziyaretler bizleri çok memnun ediyor. Gençlerin benim gibi engellileri ziyaret etmeleri çok güzel. Üniversite öğrencilerine ve dernek yöneticilerine çok teşekkür ediyorum" dedi.

14.11.2013 - Hürriyet

Anahtar Kelimeler : alıyor hemodiyaliz,periton diyalizi ve böbrek nakli hakkında bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.Sitemizde iş ilanlarından, Türkiye'deki diyaliz merkezlerinin adres ve telefonlarına kadar her türlü bilgiyi bulabilir, üyelerimizle tanışıp güzel dostluklar kurabilirsiniz.