*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Didim'de Diyaliz Hastaları ve Aileleri Gönüllerince Eğlendi  (Okunma sayısı 2782 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Didim'de Diyaliz Hastaları ve Aileleri Gönüllerince Eğlendi

Didim Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesinde tedavi görev diyaliz hastaları ve aileleri düzenlenen etkinlikte keyifli vakit geçirdi.

Didim Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesinde tedavi görev diyaliz hastaları ve aileleri geleneksel hale gelen moral etkinliğinde bir araya geldi. Altınkum Anadolu Nostaljik Yörük evindeki etkinliğe Didim Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Fatma Aydoğan, Didim Devlet Hastanesi Müdürü Mustafa Çelik, Diyaliz Sorumlu Hekimi Dr. Cihangir Altın, Hemşire Elif Akın ile diyaliz ünitesi çalışanları ile diyaliz hastaları ve aileleri katıldı.

Etkinliğe Diyaliz Ünitesi çalışanları, Yeşil Karadeniz unlu mamulleri ve Didim Karadenizliler Derneği yaptıkları ikramlarla katkıda bulunurken, diyaliz hastaları müzik eşliğinde oynayarak günün keyfini çıkardı.

Etkinliğe katılan diyaliz hastaları ve aileleri kendilerini bu tür etkinlik düzenleyen Hastane yönetimine teşekkür ederken, keyifli bir gün geçirmekten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi. - AYDIN

Kaynak haberler.com ulaşmak için tıklayınız.

Etiketler : Derneğin maddî ihtiyaçlarının çözümü amacı ile konser,spor turnuvaları ve karşilaşmaları, yemek, çay ve benzeri faaliyetlerde bulunur, Piknikler, geziler, kamplar, turlar düzenler