*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Zonguldak'ta Kan ve Diyaliz Merkezleri Denetleniyor  (Okunma sayısı 1813 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Zonguldak'ta Kan ve Diyaliz Merkezleri Denetleniyor
« : Eylül 28, 2013, 04:21:14 ÖS »
Zonguldak'ta Kan ve Diyaliz Merkezleri Denetleniyor

Zonguldak Sağlık Müdürü Bilal Cin, müdürlüklerine bağlı ekipler tarafından kan ve diyaliz merkezlerinin denetlendiğini söyledi.

Zonguldak Sağlık Müdürü Bilal Cin, müdürlüklerine bağlı ekipler tarafından kan ve diyaliz merkezlerinin denetlendiğini bildirdi.

Cin, yaptığı yazılı açıklamada, diyaliz merkezlerinde bulunan tıbbi ve teknik donanımın hastalara uygulanan tedavileri en son gelişmelere uygun olup olmadığını, idari ve su sistemleri, hasta memnuniyetlerinin yanı sıra tıbbi ve idari denetimler yapıldığını belirtti.

Vatandaşlara en iyi sağlık hizmeti sunabilmek için kamu ve özel diyaliz ile kan merkezlerine yönelik denetimler gerçekleştirdiklerini ifade eden Cin, denetimlerin yıl boyunca belli aralıklarla gerçekleştireleceğini kaydetti. - Zonguldak

Kaynak haberler.com ulaşmak için tıklayınız.

Etiketler : rehberi - internetten gerçek kazanç - internetten kazanç - internetten para - internetten para kazanma - internetten para kazanma mantığı - internetten para kazanma yolları - internetten para kazanma yöntemleri - internetten satış - internetten tanıtım - internetten ürün tanıtımı - iş adamlarına iş - iş hacmi pirimi - iş kadınlarına iş - işten çıkartılanlara iş - iyi kazandıran sistem - iyi kazandıran site - kaliteli reklam - kaporasız işkur - kariyer - kariyer group - kariyer grup - kariyerim - kazanç pusulası - kazanç rehberi - kazanç sistemi - kazanç sistemi eğitimi - kazançlı reklam - kendi işimi kurabilirmiyim - kendi işimi kurmak istiyorum - kendi işimin patronu olmak istiyorum - kendi işini kur - kendi işini kurabilirmiyim - kendi işini kurmak isteyenler - kendi işinin patronu ol - kendi pazarlama ağınızı kurun - kendi