*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Sevgili kardeşim dünyada mutlu olunmaz  (Okunma sayısı 487 defa)

Çevrimdışı kayseriengelliler

• Administrator
  • Hero Member
Sevgili kardeşim dünyada mutlu olunmaz
« : Ocak 19, 2023, 03:18:14 ÖS »
Sevgili kardeşim dünyada mutlu olunmaz da nerede mutlu olunur?  Bir başka gezegende mi? Ayda mı mesela? Bırakın tek yönlü dünyaya bakmayı!  Bal gibi dünyada mutlu olunur. Bunun ilk şartı bilinçli olup, bilinçli yaşamaktır.  Tek tek engelleri ortadan kaldırdınız mı geriye sadece mutluluk kalır. Sadece siz mutlu olmaz, mutluluğun kendisi olursunuz… Emekli oldum tam 11 yıl geçti. Hem de şiir gibi geçti. Geçmeye de devam ediyor. Komşuma; Bak şu ağaç boyumuzu geçti derken, ağaçlarımızı budayacak noktalara geldik.  Süper bir bahçemiz var. Emek verdiğimiz için var.  Bak bu mevsime gelmişiz, çiçeklerimiz hala benim kadar taze..! Bahçede kendimizi buluyoruz. Yaşama sevincini iliklerimize kadar hissediyoruz. Birde kutsal masamız var ki sormayın.. Marifetlerini sonra anlatırım..! Ben onu bunu bilmem meşhur bir hikayede geçen  uçurumun kenarında dala tutunmuş bir adam gibiyim.  Bilmem anlatabildim mi? alıntı

kayseri de Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Kayseri

Engelsiz Bir Dünya için  Bizde VARIZ Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Kayseri