*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Eve geldim bir baktım annemin moreli bozuk  (Okunma sayısı 520 defa)

Çevrimdışı kayseriengelliler

• Administrator
  • Hero Member
Eve geldim bir baktım annemin moreli bozuk
« : Ekim 29, 2022, 02:28:45 ÖS »
Eve geldim bir baktım annemin moreli bozuk

biraz canı sıkkın .. Ne oldu dedim ? Başta söylemedi ama üstüne gidince ben markete gittim alış veriş yaptım Ama ben 600 tl llik alış veriş yaptım kasadan geçtim fişide aldım arkamdaki müşteriye kasiyer kadın 600tl lik alış veriş yapana 100 TL ilk alış veriş hediye ediyoruz diyince annem geri dönüp 100 TL alış veriş istemiş ama kasiyer vermemiş. Fişinizi kestim demiş. Artık alamassınız demiş. Annem kasiyerle tartışmış ama veremem diyince canı sıkılmış. Bende marketten aldıklarını poşete doldurdum fişide aldım o kasiyere gittim bunları geri iade etmek istiyorum dedim. Kasiyer tek tek bunları okutup geri iade aldı. Sonra dedim bunları tekrar kasa dan geç alıyorum dedim.. Suratıma baktı dalgamı geçiyorsunuz beyefendi dedi yooo dedim ? Sen doldur dedim birde 100 TLlik alış veriş varmış hediye dedim onuda alayım.. Sonra tek tek girdi ve 100TL alış verişi verdi. Sonra kulağına eğilim '' demin gelen kadının oğluyum ben dedim '' hediyesini vermediğin.. Ama nasıl mahcup oldu görecektiniz o suratı.. Anneler üzülemez diye yaptım. Benden zeki olduğunu ısbat edene fazlası ile iade ziyaret ederim böyle  iyi etmişmiyim

kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Kayseri

Engelsiz Bir Dünya için  Bizde VARIZ Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Kayseri