*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: "Şanlıurfa Engelliler"de Kayseri Mesaisi Sürüyor  (Okunma sayısı 1055 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
"Şanlıurfa Engelliler"de Kayseri Mesaisi Sürüyor
« : Nisan 02, 2015, 02:28:08 ÖS »
"Şanlıurfa Engelliler"de Kayseri Mesaisi Sürüyor

Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi takımlarından Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Melikgazi Belediyesi maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Yıldırım, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligde gerçekleştirdikleri tüm karşılaşmaları kazanarak şuanda lider olduklarını belirtti.

Şuana kadar yaptıkları 10 karşılaşmadan başarıyla ayrıldıklarını anlatan Yıldırım, şunları kaydetti:

"Bu hafta sahamızda Kayseri Melikgazi Belediye takımını konuk edeceğiz. Bu maçı da kazanarak play-off'a namağlup gitmek istiyoruz. Karşılaşmaya takımımız  çok iyi bir şekilde hazırlandı. Geçen haftaki lig tatilini iyi değerlendirdik, müsabaka öncesi son 2 antrenmanımız kaldı, onuda gerçekleştirerek galibiyet için sahaya çıkacağız."

Yıldırım, takımdaki oyuncuların morallerinin yüksek olduğunu aktararak, tüm spor severleri cumartesi günü GAP Arena Spor Salonu'nda oynanacak karşılaşmaya davet etti.

19.03.2015 - AA

Anahtar Kelimeler : evde ek iş imkanı evde ek iş evde ek iş arıyorum evde ek iş imkanı evde ek iş arıyorum evde ek iş imkanı evde iş evde iş arıyorum evde iş imkanı arayanlar evde iş imkanı ilan