*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Manisa’da Engelsiz Eğitim Merkezi ve Korumalı İşyeri Açıldı  (Okunma sayısı 160 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 18899
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Manisa’da Engelsiz Eğitim Merkezi ve Korumalı İşyeri AçıldıManisa’da engellilerin yaşamlarını kolaylaştırmak ve toplumsal entegrasyonlarını güçlendirmek amacıyla kurulan Şehzadeler Belediyesi Engelsiz Eğitim Merkezi ve Korumalı İşyeri, törenle açıldı.
Manisa’da engellilerin yaşamlarını kolaylaştırmak ve toplumsal entegrasyonlarını güçlendirmek amacıyla kurulan Şehzadeler Belediyesi Engelsiz Eğitim Merkezi ve Korumalı İşyeri, törenle açıldı.
Tilkisüleymaniye Mahallesi’nde kurulan merkezin açılış töreninde konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, merkezin kurulması nedeniyle Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e teşekkür etti.

Cumhur İttifakı olarak bir aile olduklarını belirten Yenişehirlioğlu, “Bilge liderimiz Devlet Bahçeli ile dünya liderimiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasındaki uyumu görünce imrenmemek mümkün değil. Burada el ele vereceğiz. Hizmete devam edeceğiz. Manisa hepimizin şehri. Cumhur İttifakı olarak Manisa’da bayrağı tekrar göndere çekeceğiz.” dedi.
Manisa Valisi Enver Ünlü de vatandaşa hizmet odaklı anlayışın hizmetlerinden birinin açılışını yaptıklarını kaydederek, her konuda vatandaşların hizmetinde olmaya, onları mutlu etmeye, yaşamlarını kolaylaştırmaya önem gösterdiklerini söyledi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ise engelli vatandaşların toplum hayatına entegre olmasını kolaylaştırıcı hizmetler ürettiklerini dile getirerek, şunları kaydetti:
“Engelsiz yaşam parkları, engelli rampaları, akülü tekerlekli sandalye destekleri, beyaz baston destekleri, hasta yatağı desteklerinin yanında ulaşımdan eğitime, çalışma hayatından sağlık hizmetlerine varıncaya kadar her alanda engellilerimize insanca bir hayat sunmayı başlıca görevimiz bildik.”

Kaynak: AA


ETİKETLER korumalıişyerimanisa engelli istihdamı kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45