*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Gaziantep’te Kıyılan Nikahla İşitme Engelli Çift Mutluluğa “Evet” Dedi  (Okunma sayısı 167 defa)

Çevrimdışı kayseriengelliler

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 6458
Gaziantep’te Kıyılan Nikahla İşitme Engelli Çift Mutluluğa “Evet” DediŞahinbey ilçesinde yaşayan işitme engelli çift Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun kıydığı nikâhla mutluluğa evet dediler. İşitme engelli Serdar Sevenler ile Emine Bozkurt çifti nikâh akdini yerine getirmek için Nikâh Müdürlüğüne başvuruda bulundu. Genç çifti bu mutlu gününde yalnız bırakmayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, çiftin nikâhını kıyarak mutluluklarına ortak oldu. İşitme engelli Serdar Sevenler ile Emine Bozkurt, Başkan Tahmazoğlu’nun “Birbirinizle evlenmek istiyor musunuz” sorusuna üzerinde “evet” yazılı kâğıtları kaldırarak cevapladılar.

“Çiftlerimize Mutluluklar Diliyorum”

Çiftlere mutluluklar dileyen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu “Serdar Sevenler ile Emine Bozkurt çiftimizin nikahını kıydık. Çiftlerimize mutluluklar diliyorum. Şahinbey Belediyesi olarak Türkiye’de en fazla nikâh kıyan belediyeyiz. Gençlerimizi evlenmeye teşvik ediyoruz. Şu ana kadar çok sayıda engelli çiftin nikâhını kıydık. Engelli olmak evlenmeye engel değil. Onlarla gerek gözle gerek işaret diliyle gerekse de kalp yoluyla anlaşıyoruz. Çiftimizin mutluluklarını da gözlerinden okuyoruz. Allah mutlu, bahtiyar ve mesut etsin” diye konuştu.

telgraf.net


ETİKETLER Engelli ÇiftGaziantepİşitme EngelliŞahinbey kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Kayseri

Engelsiz Bir Dünya için  Bizde VARIZ Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Kayseri