*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Zonguldak’ta, 5 Yaşındaki ”Nefes” Kanseri Yendi  (Okunma sayısı 386 defa)

Çevrimdışı kayseriengelliler

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 6818
Zonguldak’ta, 5 Yaşındaki ”Nefes” Kanseri Yendi
« : Temmuz 23, 2023, 03:26:54 ÖÖ »
Zonguldak’ta, 5 Yaşındaki ”Nefes” Kanseri YendiKansere Gülümse Derneği Zonguldak Şube Başkanı Seda Keskin, 3 yıldır bakımını üstlendiği 5 yaşındaki Nefes Dombay’ın kanser hastalığını yendiğini müjdeledi.

Zonguldak’ta yardıma muhtaç aileler ve çocuklarına destek veren Kansere Gülümse Derneği Zonguldak Şube Başkan Seda Keskin, sevindirici haberi paylaştı. 3 yıldır bakımını üstlendiği 5 yaşındaki Nefes Dombay’ın kanser hastalığını yendiğini duyurdu.

Kansere yakalanan ve 3 yıl önce Nefes Dombay’ı ailesinin maddi durumu elverişli olmadığı için bakımını üslendiğini belirten Seda Keskin, “bu zorlu süreçte yanımda olan dernek üyeleri ve bizlere destek çıkan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Nefes’in kanser hastalığını yendiği için çok mutlu olduğunu herkesin Nefes gibi inançlı ve güçlü durup bu illeti bertaraf edebileceğinin de altını çizdi.

pusulagazetesi.com.tr


ETİKETLER KanserKansere Gülümse DerneğiZonguldak kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Kayseri

Engelsiz Bir Dünya için  Bizde VARIZ Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Kayseri