*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Philips ve BlindLook Görme Engelli Kullanıcılar İçin İşbirliği Yapıyor  (Okunma sayısı 528 defa)

Çevrimdışı kayseriengelliler

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 6818
Philips ve BlindLook Görme Engelli Kullanıcılar İçin İşbirliği YapıyorHayatı iyileştirme amacı doğrultusunda Philips, Kişisel Sağlık ürünlerinin kullanım kılavuzlarını görme engelli tüketiciler için dönüştürdü. Philips, BlindLook ile yaptığı işbirliği kapsamında görme engelli bireyler için kapsayıcı hizmet sunmayı sağlayan “EyeBrand” sertifikasının sahibi oldu.

Philips, BlindLook’un özgürlük teknolojisi olarak adlandırdığı sesli simülasyon teknolojisiyle görme engelli kullanıcılarının Kişisel Sağlık ürün portföyünde yer alan kadın ve erkek bakımı, ağız ve diş sağlığı ürünlerinin yanı sıra Philips Avent, anne-bebek sağlığı ürünlerinin kullanım kılavuzlarına kolaylıkla ulaşabilmelerini sağlamayı hedefliyor.

Philips Kişisel Sağlık Ülke Müdürü Sibel Yıldız “Philips Kişisel Sağlık alanındaki ürün ve hizmetlerimiz ile tüketicilerimizin hayatını iyileştiriyoruz. BlindLook ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği kapsamında EyeBrand sertifikalı markalardan biri olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu ortaklıkla birlikte ürünlerimizin kullanım kılavuzları görme engelli kullanıcılarımız için ulaşılabilir hale geldi. Yenilikçi ürün ve çözümlerimizde ilham kaynağımız olan tüketicilerimizin her zaman yanındayız” dedi.

BlindLook Kurucu Ortağı Sadriye Görece “BlindLook olarak yüzbinlerce görme engellinin hayatına dokunan çözümler sunuyoruz. Herkesin özgür ve bağımsızca yaşadığı bir dünya hayali için hayatın her alanında erişilebilirlik ve kapsayıcılık ön planda olmalı. Philips de görme engellilerin bağımsızlığı için adım attı ve Kişisel Sağlık ürünlerini erişilebilir hale getirdi. Herkes gibi bakımlı ve güzel olmayı isteyen görme engelliler için Philips’in bu adımı mutluluk verici” dedi.

Kullanıcılar Blindlook’a kaydolup Philips Kişisel Sağlık ürünlerinin kullanım kılavuzlarına www.blindlook.com/tr/eyelearn/detay/philips linki üzerinden erişebilecekler.

maxihaber.net


ETİKETLER BlindLookGörme EngelliKullanım KlavuzuPhilips kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Kayseri

Engelsiz Bir Dünya için  Bizde VARIZ Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Kayseri