*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Fatih Erkoç'tan Diyaliz Hastalarına Konser  (Okunma sayısı 1827 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Fatih Erkoç'tan Diyaliz Hastalarına Konser
« : Eylül 29, 2013, 09:17:39 ÖÖ »
Fatih Erkoç'tan Diyaliz Hastalarına Konser

Ünlü sanatçı Fatih Erkoç, Bursa Devlet Hastanesi hemodiyaliz ünitesinde tedavi gören hastalara konser verdi.

Ünlü sanatçı Fatih Erkoç, Bursa Devlet Hastanesi hemodiyaliz ünitesinde tedavi gören hastalara konser verdi.

Hastane yönetimi Yılbaşı öncesi hastalarla pasta keserken, hastalara moral vermek amacıyla düzenlenen etkinliğe 4 doktor, 8 hemşire ve hastane çalışanları katıldı.

Diyaliz hastalarını canlı seslendirdiği şarkılarıyla motive eden Fatih Erkoç, "Doktorlarımızı da tebrik ediyorum. Hastalara hasta olarak değil de bir arkadaş gibi bakıyorlar. Her sene böyle güzel organizasyon yapıyorlarmış ve bu sene de benim katılmamı istediler. Ben de severek geldim. Hastaları mutlu etmek beni de mutlu etti. Bütün hastalarımıza şifa diliyorum" diye konuştu.

Bursa Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Osman Ayyıldız da bir yıl boyunca toplam seans sayılarının 10 bine yaklaştığını belirterek, "Diyaliz hastalarımızı hastanemizin sağladığı araçlarla evlerinden alıp evlerine bırakıyoruz. Her türlü sağlık hizmeti servisimizde sunuluyor. 16 cihazımızla günde 50 hastamıza düzenli diyaliz desteği veriyoruz" şeklinde konuştu. - Bursa

Kaynak haberler.com ulaşmak için tıklayınız.

Etiketler :imkanı - ek gelir imkanları - ek iş - ek iş ankara - ek iş arayanlar - ek iş arıyorum - ek iş ek gelir - ek iş fırsatları - ek iş ilanları - ek iş ilanları istanbul - ek iş imkanı - ek iş imkanları - ek iş yapmak istiyorum - ek işler - ek kazanç - ek gelir - ek gelir getiren işler - ek gelir imkanı - ek gelir imkanları - ek iş - ek iş ankara - ek iş arayanlar - ekiş arıyorum - ekiş vagina piercing