*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: 27 Yıl Aydınlık Sağlayan LED Ampül  (Okunma sayısı 1426 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
27 Yıl Aydınlık Sağlayan LED Ampül
« : Ocak 07, 2016, 02:27:32 ÖS »
27 Yıl Aydınlık Sağlayan LED Ampül

Normal şartlara baktığımız da geliştirilen LED ampuller akkor olan ampüllere göre çok daha da pahalı oluyor.

Bu nedenle yüksek enerji tasarrufu sağlayan bu ampullerden satın almak isteyenler başka alternatiflere yönelmek durumda kalıyor. Cree firmasının geliştirmiş olduğu bu LED ampül sayesinde diğerlerine nazaran çok daha da ucuz olması ek olarak uzun kullanım sağlamasıyla karşımıza çıkıyor.

Işık düzeyi ayarlanabilen bu ampuller toplamda 460 lümen ile 815 lümen parlak sağlayabiliyor. 27 yıl bu da 30.000 saat kullanım sağlayan bu ampülün alışılageldik bir tasarıma sahip olması öne çıkan artılarından bir tanesi. Sekiz dolara sahip olan bir fiyat etiketine sahip olan ampuller diğer LED ampullere nazaran çok daha da uygun bir fiyata sahip durumda. Amerika’da satışa çıkacak olan ampullerin şu an için Türkiye’ye gönderimi bulunmuyor.

Kaynak  veteknoloji.net  ulaşmak için tıklayın.

Etiketler: korkmayın ben  ameliyat oldum acil şifalar diliyorum narkoz etkisinden sonra yeniden doğmuş gibi oluyor insan hiç bir şey hissetmiyorsunuz Ben sabah 11 de sedye ile ameliyathaneye doğru gittim. Uyandığım da yogun