*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Helen Keller  (Okunma sayısı 384 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Helen Keller
« : Ekim 21, 2022, 03:18:37 ÖÖ »
"Eğer hayat sadece sevinçle dolu olsaydı, hiçbir zaman cesur ve sabırlı olmayı öğrenemezdik."

Helen Keller

Sen gönlünü açar, elini uzatırsan, o uzaklardan dost elleri uzanır, arkanda birisi sırtını sıvazlar, birileri seni düşünür ve dua eder.
İyi birşeyler olur birden.
Var olun dostlarım🙏🤲🌹.2021 sezonu reçellerim bitmek üzere.

Her ne kadar kavanozlama, vakumlama ve kargo paketi hazırlayabilsem de, bir süredir sinyal veren boyun ve kolum yine artık "beni fazla kullanma" demeye başladı. Bilenler bilir, 2018'de boyundaki hasarlı omurlar çok riskli ameliyat sınıfında olduğundan ve MS ihtimali nedeniyle Çapa'da ameliyat edilememişti. 2018 Ocak'ında sağ kolumda geçici felç oluşmuştu. Kolumu az kullanmam gerektiği söylenerek süreci kabullenip, defteri kapatmıştım. Şimdi üretim sürecinde belliki yine çok yoruldu ve bası arttı. Boyun ve kolda iki haftadır epey kasılma, sancı ve güçsüzlük var. Ancak hayatım boyunca ruhum rağmenlere rağmen üreterek, dikerek, ekerek, büyüterek, yazarak diri kaldığından, şimdi de gittiği yere kadar deyip çok yavaş da olsa üretmeye, satmaya devam Allah'ın izniyle.
Varolsun emeğin kıymetini bilenler ve engelli-engelsiz dayanışması.

🙏💙♿💚🚻💛✅

Tülin Erol

Hayataizbırak Yağlı direktek almak direniş arayış mücadelem Kendimen asihatlar Kendinekoçolmak

kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45