*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Transaero Personeline Engelli Eğitimi Verdi  (Okunma sayısı 1813 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Transaero Personeline Engelli Eğitimi Verdi
« : Şubat 14, 2014, 02:52:13 ÖÖ »
Transaero Personeline Engelli Eğitimi Verdi

Transaero havayolu şirketi Uluslararası Soçi havalimanında “Perspektiva” engelli organizasyonuyla birlikte engelli yolculara hizmet etme konusunda eğitim gerçekleştirdi.

Transaeuro basın servisinde yer alan yazılı açıklamada, “ Havayolu ve havalimanı çalışanları, Perspektiva organizasyonu uzmanları eğitimlerde farklı kategorideki engelli yolcularla iletişim konularını tartıştılar ve bu yolcuların havayolu taşımacılığındaki her aşamasında yapılması gerekenleri pratikte gördüler” ifadelerine yer verildi.

Benzeri eğitimler Kasım ayında Moskova’daki havayolu şirketleri tarafından da gerçekleştirildi.

Bilindiği üzere, engelli yolcularla ilgili eğitim çalışmalar, 2008’den bu yana engelli vatandaşların yaşam kalitesini artırmak için çalışan Transaero havayolu şirketi çalışanlarının zorunlu eğitim ve yeniden eğitim programına dahil edildi.

28.01.2014 - Star

Anahtar Kelimeler : film ve benzeri materyal üretilmesini teminen gerekli işlemler Milli Eğitim Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığınca yürütülecek.