*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Berlusconi Huzurevinde Yaşlı ya da Engellilere Yardım Edebilir  (Okunma sayısı 1663 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Berlusconi Huzurevinde Yaşlı ya da Engellilere Yardım Edebilir

Vergi yolsuzluğu nedeniyle 4 yıl hapis cezasına çarptırılan, ancak cezası bir yıla indirilen eski İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi, 77 yaşında olması nedeniyle cezasını ev hapsi ya da kamu hizmeti şeklinde çekebilir.

Berlusconi’nin avukatı Franco Coppi, müvekkilinin kamu hizmetini tercih edeceğini ve herhangi bir değişiklik olmazsa bir hafta içinde Milano mahkemesine başvuracaklarını söyledi. Bu durumda Berlusconi, bir huzurevinde yaşlı ya da engellilere yardım edebilir, çevre ya da temizlik programına katılabilir. Bunga bunga partileri ve ekonomik kriz yüzünden gördüğü tepkinin ardından geçen yıl istifa etmek zorunda kalan ülkenin en zengin adamlarından Berlusconi’nin günün birinde sokak süpürebileceğini pekçok İtalyan tahayyül bile edemezdi.- Hürriyet-

Etiketler : Engelliler Çarşısı : Atölyelerde engelliler tarafından üretilen ürünlerin sergilendiği ve pazarlandığı, engellilere istihdam sağlamaya yönelik mekanlar olacaktır.