*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Otizmi Yenen Birsen Otizmle Yaşamın Şifrelerini Yazdı  (Okunma sayısı 3345 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Otizmi Yenen Birsen Otizmle Yaşamın Şifrelerini Yazdı
« : Ekim 11, 2013, 02:35:06 ÖÖ »
Otizmi Yenen Birsen Otizmle Yaşamın Şifrelerini Yazdı

Otizm hastalığı teşhisi 21 yaşında konan, otizmle mücadele edip onunla yaşamayı başaran Birsen Başar'ın yazdığı ve otizmle yaşamanın şifrelerin sunduğu "Otizmle Yaşamak" isimli kitabın imza günü Kayseri'de yapıldı. Kayseri Kültür Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Gönül Erlerin Demeği'nin sponsorluğunda Kayseri Park Alışveriş Merkezinde yapılan imza gününe Kayseriler yoğun ilgi gösterdi. Birinci kitabı "Bende Fark Edilmek İstiyorum" isimli kitabının büyük ilgi görmesinden sonra ikinci kitabı "Otizmle Yaşamak" isimli kitabının imza günü için Kayseri'ye geldiği için çok mutlu olduğunu ifade eden Başar "Bu kitapta, otistik olduğumu öğrendikten soma otizmle olan tecrübelerimi anlattım. Umarım bu kitap Türkiye'deki otizm hastalığına faydalı olur" dedi. - Sabah

Etiketler : kayseri engelliler derneği dilsizlerin yaşadığı problemlerin yakından irdelenmesine şiddetle ihtiyaç duyulduğundan böylesine bir raporun hazırlanması mecburiyetten öte bir görev olmuştur.