*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Sinop Üniversitesi’ne Turuncu Bayrak Ödülü  (Okunma sayısı 401 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Sinop Üniversitesi’ne Turuncu Bayrak Ödülü
« : Eylül 30, 2022, 02:29:18 ÖS »
Sinop Üniversitesi’ne Turuncu Bayrak Ödülü

Yükseköğretim Kurulu tarafından 2018 yılında başlatılan ve bu yıl beşincisi düzenlenen “Engelsiz Üniversite Ödülleri” sahiplerini buldu.

Düzenlenen “2022 Yılı Engelsiz Üniversite Ödülleri” kapsamında Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi’ne “Mekânda Erişilebilirlik” kategorisinde turuncu bayrak ödülü verildi.

Engelli öğrenciler eğitim ve öğretimlerini sürdürürken fiziki bir engelle karşılaşmamaları için çalışmalarını aralıksız sürdüren Üniversite; İlahiyat Fakültesi, Meslek Yüksekokulu ve Merkez Kütüphanesinden sonra Eğitim Fakültesi de mekâna erişim konusunda yaptığı düzenlemelerden dolayı “Turuncu Bayrak” almaya hak kazandı.

sinop.edu.tr

KATEGORİLER Eğitim
 ETİKETLER Engelli ÖğrenciEngelsiz Üniversite ÖdülleriErişilebilirlikSinop ÜniversitesiTuruncu BayrakYÖKYükseköğretim Kurulu Kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45 Kayseri de Bir ilk Eşyalı Günlük Haftalık Ev 0544 716 20 45