*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Bayraklı Belediyesi Engelliler İçin Ritim Grubu Oluşturacak  (Okunma sayısı 814 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Bayraklı Belediyesi Engelliler İçin Ritim Grubu Oluşturacak

Bayraklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü engelli tiyatrosundan sonra engelliler için ritim grubu oluşturmak için düğmeye bastı. Kurs sayesinde engellilerin müzik eşliğinde ritim duyguları gelişecek ve el becerileri artmış olacak.

Uzman eğitmenleriyle hem bireysel hem de grup içinde birlikte çalışmanın keyfini çıkaracak olan engelliler ritim ile keyifli bir yolculuğa çıkacak. Bayraklı Belediyesi'nin engellilere dair her projenin içinde olduğunu ve pozitif ayrımcılıkta bulunduğunu söyleyen Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Açtığımız kurslar ve projelerimizde onlar hep var. İnanılmaz işlere imza atıyorlar. Tiyatro grubu kuruldu ve okuma provalarına başladı. Oluşturacağımız ritim grubu başvuruları devam ediyor. Engelli kardeşlerimizi bekliyoruz" dedi. 390 90 92 numaralı telefona başvuru yapılabilecek.

24.09.2015 - DHA

Etiketler: sebebi anlaşılamadığı ve ilaçlar yetersiz kaldığından o organı yada sorunlu bölgeyi çıkarmak olarak çözüm sağlanır Oysa enerji ve nefes sorunlu bölgeyi temizlendirerek şifalandır böylelikle beden kendi potansiyel