*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Ayvalık'ta Engelliler ve Aileleri İlkyardımı Öğrendi  (Okunma sayısı 1129 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Ayvalık'ta Engelliler ve Aileleri İlkyardımı Öğrendi
« : Ocak 29, 2017, 05:39:02 ÖÖ »
Ayvalık'ta Engelliler ve Aileleri İlkyardımı Öğrendi

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, engelliler ve ailelerine yönelik temel ilkyardım eğitimi verildi.

Birlik Ortopedik Engelliler Derneği ve Ayvalık Kent Konseyi Kadın Meclisi Sağlık Komisyonu işbirliğinde, Türkan Saylan Eğitim Kültür Sanat Merkezi'ndeki eğitimi engeliler ve aileleri büyük ilgi gösterdi. Ayvalık Birlik Ortopedik Engelliler Derneği üyesi engelli ve ailelerine, Hemşireler Satı Sözüdoğru ve Mahiye Yılmaz tarafından ilk olarak slayt gösterisi eşliğinde ilkyardım konusunda bilgiler verildi. Ardından ilkyardımda yapılması gerekenler uygulamalı olarak da gösterildi. Ayvalık Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Dilek Renin Tan, Ayvalık Kent konseyi Kadın Meclisi yönetiminden Aysel Kürtül, Birlik Ortopedik Engelliler Derneği Genel Başkanı Güler Çapraz Özlemiş, Birlik Ortopedik Engelliler Derneği Genel Başkan Yardımcısı Songül Can da eğitimi izledi.

Engelli ve ailelerine ilkyardım eğitimine bundan sonra da çeşitli periyotlarda devam edileceği bildirildi.

25.01.2017 - DHA

Anahtar Kelimeler : kaybetmeden geldi ve ehliyetimi istedi bende ruhsatı verdim ve ehliyetimi dün alkollü olduğum için trafik aldı dedim arabanın benim için çok önemli olduğunu söylememe ramen