*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Atakum'da Temel İşaret Dili Eğitimi Veriliyor  (Okunma sayısı 2399 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Atakum'da Temel İşaret Dili Eğitimi Veriliyor
« : Ekim 30, 2013, 08:52:21 ÖÖ »
Atakum'da Temel İşaret Dili Eğitimi Veriliyor

Samsun Atakum Halk Eğitim Merkezi ve Toplum Gönüllüleri Vakfı İğne Deliği Gençlik Merkezi işbirliğiyle 'Temel İşaret Dili Eğitimi' veriliyor.

Atakum İğne Deliği Gençlik Merkezi'nde düzenlenen 120 saatlik Temel İşaret Dili Eğitimi başladı. Tugay Kurtgözlü eğitmenliğinde yapılan ve kursiyer çoğunluğunun üniversite öğrencilerinden oluştuğu işaret dili kursu 2 grupta toplam 80 öğrenciye hizmet veriyor. Hafta içi salı, çarşamba ve cuma günleri 40 kişilik gruba ve cumartesi pazar diğer 40 kişilik gruba eğitim veren kurs sonunda başarılı olan kursiyerler sertifika alacaklar. Atakum'da 10 yıldır faaliyet gösteren İğne Deliği Gençlik Merkezi Aktivite Koordinatörü olarak görev yapan Oğuzhan Öztanır yaptığı açıklamada, "Burada engelli insanlarımızın engellerinin aşılması için bir adım atmak için vaktini, zamanını ayıran siz değerli arkadaşlarımıza teşekkür ederim" dedi.- İHA

Etiketler : B- Beyin Hasarı, Beyin İşlev Bozukluğuna Bağlı Davranış Bozuklukları (organik kişilik bozukluğu frontal lob sendromunu içerir-, beyin sarsılması sonrası-postkontüzyonel sendrom 1 Tedavi ile işlevselliği tam düzelen 0 2-Tedavi ile işlevselliği kısmen düzelen 40 3-Tedavi ile işlevselliği